Merhabalar, öncelikle bunun test aşamasında olan bir eklenti olduğunu belirtmek isteriz. Tarafımıza içerik gönderecek olan kişiler, yayın şartlarını kabul etmiş sayılacağından, içerik göndermeye geçmeden önce bilgilendirme sayfamızı okumanızı önemle rica ederiz.

İÇERİK PAYLAŞMA FORMU BİLGİLENDİRMESİ

ÖNEMLİ NOT: Buradaki iletişim formundan sadece düz metin gönderilmektedir. İçeriğinizi Word ya da PDF dosyası olarak göndermek istiyorsanız buraya tıklayarak Word / PDF dosyası gönderme arayüzünü de kullanabilirsiniz.

“Adınız” bölümüne, adınızı ve soyadınızı yazmalısınız. Bu, yayınlanacak içerikte adınızın görünme biçimi olacak. Lütfen Türkçe imla kurallarına dikkat ediniz.

“Gönderi kategorisi” bölümünde, içeriğinizin ne tür bir içerik olduğunu işaretleyebilirsiniz. Şu an için çeviri, galeri, liste ve makale türü içerikler gönderebilirsiniz. Gönderi örneklerini görmek için tıklayın: Çeviri örneği, Galeri örneği, Liste örneği, Makale örneği.

“Mesaj içeriği” bölümüne, paylaşmak istediğiniz içeriğin tam metnini yazmalısınız. Dilerseniz iletinin en başına (eğitiminiz devam ediyorsa) okuduğunuz üniversiteyi, bölümü ve eğitim durumunuzu da yazabilirsiniz. Örneğin: Boğaziçi Üniversitesi, Tarih Bölümü, Lisans 1. Sınıf; gibi.

• İçeriği editörlerimizin onayına gönderebilmek için Yayın şartlarını kabul ediyorum.” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor.

• Her biri 1500×1500 boyutlarında olmak üzere en fazla 3 adet görsel ekleyebilirsiniz.

Lütfen zorunlu alanları doldurun.
Lütfen yüklenecek görsellerinizi seçin. Her biri 1500x1500 boyutlarında olmak üzere en fazla 3 adet görsel ekleyebilirsiniz.